Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kombinovaná technika na papíře, 27 x 32,5 cm, paspartováno, nedatováno, signováno dole uprostřed Anderle, list č. 14/70, vpravo dole opatřeno přípisy s určením. Autor viz B 1/166, Ch 1/41, NEČVU 1/26, Současná česká grafika, kat. 1989.